Pünkösd hosszú hétvégéjén 24-en úgy döntöttünk, két keréken fedezzük fel Eger és környékének hullámzó tájait. A kaland már az indulásnál elkezdődött: vonattal zötykölődtünk el Füzesabonyig, bringákkal felszerelkezve, majd alighogy lepakoltunk, máris gurultunk bele a vidéki panorámába.