Nyár van, újfent a rakamazi Tisza-partot vesszük célba, ismételten a helyi vállalkozások támogatásának jóvoltából, kedvezményekben részesülhetsz e napon. Gyere te is, lazulj velünk, vagy csak tekerj egy jót a csapattal kihasználva a lehetőségeket. Természetesen most sem maradunk látványosság nélkül, a Nyári Tűzünnepre látogatunk el, ahol hagyományőrző programok sokasága vár.

A környezetvédelmi világnap alkalmából ismét nyeregbe pattantunk, és bár a reggel első pillantásra nem sok jót ígért, mégis összesen 27 főre menet közben kiegészült bringással vágtunk neki az útnak, így vidám kis kerékpáros karavánná bővült a csapat.

Pünkösd hosszú hétvégéjén 24-en úgy döntöttünk, két keréken fedezzük fel Eger és környékének hullámzó tájait. A kaland már az indulásnál elkezdődött: vonattal zötykölődtünk el Füzesabonyig, bringákkal felszerelkezve, majd alighogy lepakoltunk, máris gurultunk bele a vidéki panorámába.

Szeretnénk idén is tartalmas, élményekben dús programokat szervezni, támogatásod megköszönjük!!

Bringás élmények a Muravidéken

Ismét nagy kalandra vállalkoztunk, hazánk távoli szegletébe Dél-Dunántúlra látogattunk el 2025.08.28-31-ig a Kerékpárral 7 határon át programsorozat keretében, ahonnan a szomszédos országokba  Horvátországba és Szlovéniába is kiruccantunk bringáinkkal. A Zöld Kerék Alapítvány csapata Magyarországról, a Szabadság Vándorai Kárpátaljáról és a Kalandosok Céhe a Partiumból indult el a 270 km-es, 4 napos kerékpártúrára.

Oldalak